Eğitim Kurumumuz, binlerce kişiye SRC 5 belgesi ve Psikoteknik değerlendirme testi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. 1998’de çıktığımız bu eğitim yolunda, kurumsal kimliğimiz, profesyonel yapımız ve hakkımızda güçlü referanslarımızla sizlerin yanındayız.

Üç ayrı bakanlıktan aldığımız yetkiyle yedi farklı eğitim merkezimizle ve T.C. Ulaştırma Bakanlığından 03/11/2012 tarih, 1129 sayılı izinle aldığımız yetki belgesi ile SRC 5 belgesi ve Psikoteknik değerlendirme testi hizmeti vermeye yetkiliyiz.

Tam donanımlı ve alanında uzman eğitimci kadromuzla, tehlikeli madde taşımacılığında yeterli bilgi ve donanıma sahip şekilde belge sahibi oluyorsunuz. Sektörde edindiğimiz tecrübe, bilgi donanımını, güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde sizlere aktarıyoruz.

SRC 5 mesleki yeterlilik belgesi ve Psikoteknik değerlendirme testleri gibi çok önemli işlemleri bir ticari amaç olarak değil, toplumun bir parçası olan sürücülerimizin bilinçli ve bilgili bir şekilde trafiğe çıkmaları için düzenliyoruz. Kaynaklarımızı, bilgiye, gelişmelere ve teknolojiye uyarlayarak, sizleri tam donanımlı bir şekilde hazırlıyoruz.

Misyonumuz

İnsanın ve can sağlığının daima önceliğimiz olduğunun bilinciyle, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmek, bilinçli ve yeterli donanıma sahip sürücüler sayesinde milli ekonomiye katkı sağlamak, trafik psikolojisi alanında önemli ve kalıcı bir iz bırakmaktır.

Vizyonumuz

Ticari bir eğitim kimliğinden ziyade eğitimci yapısını ön plana çıkararak, farkındalık oluşturmaktır. Sürekli gündemi takip ederek, teknolojiyle paralel bir şekilde rekabet üstünlüğünü korumaktır. Profesyonel, ciddi ve disiplinli bir eğitimle birlikte, sıcak bir aile ortamı içinde mesleki yeterliliklere sahip bireyler yetiştirmektir.

Src 5 Belgesi sitemizi twitter ‘dan da takip edebilirsiniz.