SRC5Belgesi olarak gizliliği korumak adına doğru olan bütün eylemleri dikkate alıyoruz. Sitemizi ziyaret eden ve hizmetimizden faydalanan kullanıcıların gizliliğine saygı duyuyoruz. Bu hususta da gerekli bütün adımları atıyoruz.

  1. Kişisel bilgileriniz güvence altında mı?

Paylaşmış olduğunuz bilgilerin güvenliği sağlanacaktır. İzniniz dışında üçüncü taraflar ile paylaşılmaz. İzniniz olması durumunda ise sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bizimle irtibat kurunuz.

Birlikte çalıştığımız ya da birlikte çalıştığınız üçüncü taraflarca da bilgilerin paylaşımı söz konusu olabilir. Ancak diğer bütün durumlarda bilgileriniz pazarlama amaçlı ya da farklı amaçlarla paylaşılmayacaktır.

  1. Sizden nasıl bilgi topluyoruz?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde ve servisimizi kullandığınızda sizden bilgileri topluyoruz. Doğrudan topladığımız bu bilgilerin dışında ikincil kaynaklardan da toplayabiliriz. Bu ikincil kaynaklar ise; Dolandırıcılık tespit ve kara para aklama önleme kuruluşları gibi. kuruluşlardır. Söz konusu bu kuruluşlarla iletişime geçebiliriz.

  1. Haklarınız

Kişisel bilgileriniz hakkında yasalardan doğan haklarınız mevcuttur. Bu haklarınız bilgilerinizin nasıl işlendiğine yönelik olmaktadır.

  • Kişisel bilgilerin kullanımı hakkında bilgilendirilme hakkı.
  • Kişisel bilgilerinizi düzenleme hakkı.
  • Kişisel bilgilerinizin kullanımını kısıtlama hakkı.
  1. Tercihleriniz

Kabul etmeniz durumunda sizinle pazarlama amaçlı doğrudan iletişime geçebiliriz ya da kabul etmemeniz durumunda iletişime geçmeyiz. İletişim hakkında tercihlerinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetimizden faydalanarak gizlilik sözleşmesi kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmede belirtilen durumların değişmesi durumunda da aynı şekilde servisi kullandığınız süre zarfınca bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu yüzden sitemizi ziyaret ederek düzenlenen Bildirimleri inceleyebilir ve memnun kaldığınızdan emin olabilirsiniz.